KONTAKT

Veebilehe majalood.ee eesmärgiks  on

suunata tähelepanu kultuuriväärtustele ja anda nõu vanade majade hooldamiseks. Lugusid kirjutab vabakutseline ning täiesti sõltumatu konsultant Lea Stroh, kes on vanade hoonetega tegelenud 45 aastat. 

Copyright

Kõik sellel veebilehel olevad tekstid, pildid, joonised ja trükised on kaitstud autoriõiguse seadusega ja kuuluvad autoreile. Materjalide aruannetesse, juhenditesse ja ettekannetesse kopeerimine ei ole lubatud. Kasuta, aga koos nõuetekohase viitamisega! Artiklite, trükiste, piltide või jooniste koos või ilma autori nimeta oma veebilehel avaldamine ei ole lubatud. Avalda, aga ainult sellele veebilehele suunatud lingi kaudu! Veebilehe pildid on märgistatud Digimarc vesimärgiga, mis võimaldab nende kasutamiseks luba küsida ja ka küsimata kasutamist avastada. 
Küsi luba või infot aadressil / Regarding pictures please contact
info@majalood.ee


Images on the website have been digitally watermarked with ownership and usage information. Digimarc and the Digimarc logo are registered trademarks of Digimarc Corporation. The "Digimarc-Enabled" Web Button is a trademark of Digimarc Corporation, used with permission.